Doorgaan naar hoofdcontent

Avontuurlijke scholenveldloop door het speelbos in Kortenaken

Op dinsdag 22 september namen de leerlingen van de lagere scholen in Kortenaken deel aan de jaarlijkse scholenveldloop. Dit jaar ging de activiteit door in het speelbos aan Borgveld in Kortenaken. Het was een avontuurlijke bosloop vol hindernissen waarbij niet de snelste tijd, maar wel het samen bewegen en plezier maken centraal stonden.

De scholenveldloop is een vaste afspraak op de schoolkalender van de lagere scholen in de gemeente. Dit jaar kregen de leerlingen een leuk parcours vol hindernissen voorgeschoteld in het speelbos in Kortenaken.

De kinderen moesten onder meer over hooibalen en paletten klimmen en over en onder speeltoestellen klauteren. Een camouflagenet zorgde voor een extra uitdaging: de leerlingen moesten eronderdoor kruipen om hun parcours verder te kunnen zetten. De combinatie van lopen en de hindernissen maakten er een avontuurlijke bosloop van.

Schepen van Sport Caroline Torbeyns: "De scholenveldloop is elk jaar opnieuw een moment waarbij sport en plezier samenkomen. Het speelbos zorgde voor een extra beleving en een avontuurlijke sfeer. De kinderen hielpen elkaar en moedigden elkaar aan. Dat maakt van deze activiteit meer dan alleen maar een gewone loopwedstrijd."